Litujeme, registrace skončila.

Šansonový recitál bude plný krásných písní o životě v interpretaci Aleny Antalové a Alexe Anderse za jeho klavírního doprovodu. Nebude chybět i pěkné povídání.


  • Datum: 10.5.2023 19:00
  • Umístění Moskevská 12, Most, Česko (Mapa)
  • Více informací: Studio3

Cena: 300

Popis

Velký návrat šansonu! Herečka a zpěvačka Alena Antalová a skladatel, textař, zpěvák a pianista Alex Anders vytvořili novou hudební dvojici.


Alena Antalová, herečka a muzikálová zpěvačka, jejíž domovskou scénou je Městské divadlo v Brně, je známá i z televize a z filmů. Kdo by neznal její roli Ludmily v Četnických humoreskách či Aničky v Pojišťovně štěstí.

Alex Anders (vl. jménem Alexandr Špunda), skladatel, textař a interpret v jedné osobě pokračuje v tradici českého šansonu a navazuje na odkaz paní Hany Hegerové, Petra Hapky či Michala Horáčka. Alex je ostravský rodák a absolvent ostravské konzervatoře.


Alena Antalová:

„Setkání s Alexovou tvorbou beru jako určitý dar od života, tentokráte profesní. I když jsem fatalista, samotnou mě překvapilo a neustále překvapuje, co jeho hudba a jeho texty ve mně probouzejí...“

Alex Anders:

„Dlouho jsem hledal interpretku pro své šansony... děkuji osudu za to, že mi do cesty poslal Alenu. Je to totiž žena s velkým srdcem a duší a navíc skvěle zpívá.“


Koncert je běžně dlouhý 90 minut.


Vstupné v předprodeji: 300 Kč
Vstupné na místě: 350 Kč


Vstupenky je možné zarezervovat na telefonních číslech +420602467736 nebo +420777670799 a zakoupit v předprodeji v nahrávacím studiu Ponte records na adrese Moskevská 12, Most.