Litujeme, registrace skončila.

Ve Studiu3 vrcholí přípravy na "Pavlína Jíšová TOUR 60", které jsme chtěli premiérově představit v Mostě. Vzhledem k naplněnosti programu Studia3 jsme zjistili, že není žádný volný termín. Proto děkujeme kapele Loes & The Acoustic Engineers, že nám umožnili spojit tyto dva skvělé koncerty v jeden. Míra Kuželka ✌️🤠


  • Datum: 30.3.2023 19:00
  • Umístění Moskevská 12, Most, Česko (Mapa)
  • Více informací: Studio3

Cena: 250

Popis

Loes & The Acoustic Engineers přináší na pódium originální repertoár i působivou sbírku akustických nástrojů. Tato česko-nizozemská kapela je vítězem Porty 2021 i Interporty 2022, frontmanka Loes navíc na podzim 2022 získala druhé místo na Sofia Singer Songwriter Festu v Bulharsku.

Těšit se můžete na žánrově pestrý program - svou tvorbu označují jako "indie komorní folkový pop" nebo také “Europicana” ("americana" s evropanským nádechem), kde se mísí vyprávěcí texty (v angličtině i češtině) s bluegrassovou virtuozitou a popovými melodiemi. Kapela hraje nejen písně z Loesina sólového alba (které bude k prodeji), ale i skladby nové. Aktuálně slaví kapela se singlem “Princezna” získání ceny Zlatá Česká Dvanáctka v hitparádě Česká dvanáctka na Českém rozhlasu Dvojka, kde s hitem dále soutěží o cenu Platinovou. S kapelou vystupuje jako výjimečný host banjista David Benda (známý z kapely Milkeaters), který v roce 2020 vyhrál mezinárodní soutěž World Virtual Bluegrass Banjo Contest.

***

Koncert „Pavlína Jíšová + PKMB - TOUR 60“ který obsahuje přehlídku všech největších hitů této jedinečné zpěvačky. Úkolu doprovodné kapely se ujala spřízněná parta muzikantů z kapely Petr Kalandra Memory Band, se kterými natočila své poslední album s názvem NEZNÁMÉ. Vstupenky je možné zarezervovat na telefonních číslech +420602467736 nebo +420777670799 a zakoupit v předprodeji v nahrávacím studiu Ponte records na adrese Moskevská 12, Most.